У Черкасах на всіх будинках, де мешкали загиблі атовці, встановлять меморіальні дошки

Нещодавно до Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради звернулась мати загиблого атовця Лазоренка про відшкодування витрат у розмірі 10 тис. грн на виготовлення меморіальної дошки сину, яку розміщено на будинку, де мешкав хлопець. Крім того, за власні кошти сім’я облагородила фасад будинку. Про це повідомляє "Рідний край".

У зв’язку з цим, заступник директора департаменту Юлія Ніконенко під час засідання виконкому запропонувала встановити меморіальні дошки на всіх будинках, у яких проживали загиблі атовці з Черкас. Загалом їх 26. На кожну дошку хочуть виділити 15 тисяч гривень.

– Проте цьому заперечує департамент фінансової політики Черкаської міської ради, – сказала Юлія Ніконенко. – Крім цього, є ще спірне питання по виконавцю. Ми вважаємо, що виконавцем має бути департамент організаційного забезпечення, але його представники виступили проти цього.

Зрештою, члени виконкому підтримали проект рішення із урахуванням пропозицій представника департаменту соціальної політики. Отже, виконавцем таки буде департамент оргзабезпечення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, СБУ зупинила постачання боєприпасів із зони АТО на Черкащину.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут