У Черкасах на воді з’явилися буї: чорні повідомляють про небезпеку

У Черкасах на міських комунальних пляжах на воді з’явилися різнокольорові буї.  Комунальники з КП «Благоустрій» пояснили значення кожного кольору. Про це вони проінформували на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Відповідно до Правил охорони життя на водних об’єктах межі пляжів позначаються буями червоного або помаранчевого кольору, зазначають комунальники.

«Буї встановлюються не далі ніж 50 м від берега, але не більше глибини 150-175 см. Така глибина вважається безпечною для купання. На глибині 70 см встановлюються буї для дітей та людей, які не вміють плавати. Такої території має бути 10% від загальної території пляжу». – зазначають в КП «Благоустрій».

А от місця де на дні є небезпечні предмети чи заглибини,  позначаються буями чорного кольору.

Побачивши  такий буй, відпочивальнику краще не наближатися до позначеного ним місця, оскільки це може бути небезпечно.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x