Черкаського лікаря підозрюють у державній зраді, справу вже розглядає суд. За даними прокуратури, чоловік пересилав ворожим збройним силам геолокації об’єктів критичної інфраструктури, відомості про дислокацію українських військових частин. Повідомляють на сайті Придніпровського районного суду.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2021/01/19123954/53330491_1578909062212271_7040878955078877184_n-860x580-c-1-e1584287516634.jpg)
Придніпровський районний суд прийняв до розгляду справу про притягнення до кримінальної відповідальності уродженця міста Черкаси, лікаря однієї з місцевих лікарень, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 111 КК України (державна зрада в умовах воєнного стану).
Як зазначено в обвинувальному акті прокуратури, чоловік за допомогою месенджера надсилав окупантам помітки на гугл-картах місцевих об’єктів критичної інфраструктури, відомості про дислокацію українських військових частин, систем ППО та координати блокпостів на території Черкащини.
Ухвалою суду підсудному продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів. Згідно чинного законодавства України, такі діяння караються позбавленням волі на строк 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацію майна.
Читайте також:
А зразу посадити слабо????