У Черкасах кошти із фонду для зарплат бюджетникам хочуть пустити на прибирання зелених зон узимку

Директор департаменту ЖКК Сергій Танюк хоче виділити кошти на прибирання зелених зон взимку. Про це на прес-конференції 17 листопада розповів секретар міської ради Олександр Радуцький, передає кореспондент vikka.ua.

"Є чого скандалити з цього приводу. Ті оголошення на проведення відкритих торгів, що дав "борець із корупцією" пан Танюк, я вважаю найвищою мірою цинізму, – каже він. – Анатолій Бондаренко казав, що ми в ЖКК приведемо тих людей, які будуть у прозорий спосіб прописувати тендерні документи і де будуть математично доведені всі цифри і жодних питань не виникатиме. А ситуація зовсім інша".

Олександр Радуцький порівняв суми, які виділялися цього року і які планують на те ж виділити наступного.

На підмітання та прибирання міста у 2017 році було витрачено 5 млн 850 тис. грн. Вже за заявкою на наступний рік Сергій Танюк хоче виділити 22 млн 872 тис. грн.

Така ж ситуація із зеленими зонами. Всього їх утримання цьогоріч обійшлося в 16 млн 900 тис. грн, а на 2018 рік він хоче виділити 37 млн 870 тис. грн. Ще додатково тендер на утримання зелених зон із сумою 3 млн 200 тис. грн Сергій Танюк оголосив на грудень цього року.

"Я не розумію, де ми зараз бачимо зелені зони, які треба прибирати у грудні на таку суму. Зараз сніг випаде і нам терміново треба прибирати ці зелені зони. Оголошена загальна сума на 67 млн гривень в рази перевищує потрібну", – розповідає він.

Нагадаємо, що депутати неодноразово виступали проти проведення прибирання зелених зон на сесіях міської ради.

Секретар наголосив, що кошти на зелені зони беруться із загального фонду, а це – соціальні потреби нашого міста, такі як зарплати медикам, вчителям, програма "Турбота" тощо.

"Ці 67 мільйонів ми маємо просто викинути, а все тому, що прийшов "прозорий" пан Танюк із "прозорим" мером Бондаренком. Я вже говорив: людина не бореться з корупцією, вона її очолює. Наш мер був на Майдані, а тепер став баригою", – заявив Олександр Радуцький.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаси приберуть на майже 68 мільйонів гривень.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут