У Черкасах ізолятор тимчасового тримання облаштували за європейськими стандартами

Сучасний механізм забезпечення прав затриманих запровадили в Черкаському ізоляторі тимчасового тримання. Про це повідомляють у поліції Черкаської області. 

Капітально відремонтоване приміщення ізолятора тимчасового тримання проінспектували начальник Управління дотримання прав людини НПУ Руслан Горяченко, керівник поліції області Вячеслав Гурін, працівники Черкаської обласної прокуратури Сергій Пидорич та Сергій Іванов, а також регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Черкаській області Людмила Проценко.

Наразі у діяльність ІТТ введено посади інспекторів дотримання прав людини, які попередньо пройшли відповідне навчання. Також для інспекторів облаштували відповідне робоче місце.

“Таке відбувається по всій Україні, ми поступово ремонтуємо, не дивлячись на те, що тривають бойові дії. На сьогодні у Черкасах це один з ізоляторів, який відповідає європейським стандартам”, — зазначив Руслан Горяченко.

З метою поліпшення умов праці та тримання затриманих осіб в ізоляторі тимчасового тримання відновили всі комунікації, а також встановили сучасні системи відеоспостереження, які поєднані з інформаційною підсистемою “Custody Records”. Це дає змогу посилити гарантії захисту від неналежного поводження з особами, що там перебуватимуть й захистити самих правоохоронців від неправдивих звинувачень з боку затриманих.

“Використання системи відеоспостереження має бути постійним. Їх технічні можливості дозволяють дистанційно спостерігати за станом забезпечення прав затриманих у будь-який час доби та автоматизувати роботу поліцейських у цілодобовому режимі”, — наголосив Вячеслав Гурін.

Керівник Головного управління Національної поліції в Черкаській області додав, що розбудова системи “Custody Records” одне із пріоритетних завдань в діяльності поліції. Цього року поліція Черкащини планує покращити умови утримання затриманих і в інших ІТТ області зокрема, на Уманщині та Смілянщині.

Читайте також:

У Черкасах засуджено місцевого жителя, який обвинувачувався у продажі наркотиків та психотропів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net