У Черкасах готуються до відкриття тимчасового госпіталю для хворих із Covid-19

У приміщенні другого пологового будинку в Південно-Західному районі облаштовують тимчасовий стаціонар для пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Тут планують розгорнути 150 ліжок.

Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, передає пресслужба міськради.

wz.lviv.ua

За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Надії Гетьман, наразі на першому поверсі ще продовжують ремонтувати електричну мережу, натомість на четвертому ці роботи вже завершили та взялися за відновлення кисневих точок.

«Зараз, серед іншого, ми опитуємо медичних працівників стосовно їхнього залучення до роботи в цьому ковідному центрі, – говорить Надія Гетьман. – Попередню згоду нині дали близько 50 працівників. Частина з них – ті, хто раніше працював у пологовому будинку».

За її словами, як тільки завершать ремонт кисневих точок на 4 поверсі – його розпочнуть укомплектовувати меблями.

Для медичного персоналу, який працюватиме в госпіталі для хворих на коронавірус, облаштовують «чисту» зону.

Заступник директора департаменту, поза тим, повідомляє, що паралельно із ремонтними роботами триває й підготовка до забезпечення стаціонару лікарськими препаратами, засобами індивідуального захисту та антисептиками.

Станом на 27 листопада в Черкаській міській інфекційній лікарні перебуває на стаціонарному лікуванні 41 пацієнт (33 із обласного центра), у 1-ій міській лікарні – 31 хворий (26 жителів Черкас), у 3-ій міській лікарні швидкої медичної допомоги – 116 хворих, із обласного центру – 41.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині продовжують виявляти сотні хворих на коронавірус.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут