У Черкасах фірма хоче отримати дозвіл на викиди: збирають зауваження

У Черкасах компанія ТОВ «НВП Флагман Плюс» має намір отримати дозвіл на викиди забрунюючих речовин. Їхнє виробництво розташоване в Черкасах в мікрорайоні «Дніпровський». Оголошення про збір пропозицій від громадськості розміщене на сайті Черкаської міської ради.

Виробничий майданчик розташований по вулиці Пацаєва, 3.Основним видом діяльності підприємства є виготовлення паливних брикетів з відходів деревини (тирси).

Як зазначається у повідомленні, у виробничому приміщенні знаходиться лінія брикетування з теплогенератором. B результаті діяльності в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини: оксид вуглецю (0,4 т/рік), оксиди азоту (0,4 т т/рік), діазоту оксид (0,01 т/рік), метан (0,01 т/рік), НМЛОС (0,1 т/рік), пил (2,8 т/рік).

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел майданчика ТОВ «НВП ФЛАГМАН ПЛЮС» не створюють перевищення рівня впливу на атмосферне повітря на межі санітарно-захисної зони, значиться в оголошення.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30-ти днів з дня публікації до Черкаської обласної військової адміністрації/ Черкаської обласної адміністрації за адресою: 18001, Черкаська обл., м. Черкаси, бульв. Шевченка, буд. 185, тел. (0472) 37-29-15, (0472) 33-73-13, (0472) 36-11-13, e-mail: zvernennya.oda@gmail.com.

Читайте також на сайті vikka.ua

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net