У Черкасах директора товариства й підприємця підозрюють у привласненні 670 тисяч гривень бюджетних коштів

У Черкасах виконавчий директор одного з товариств, за попередньою змовою з фізичною особою – підприємцем, вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів з виконання робіт капітального ремонту будівлі дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради та заволодів коштами місцевого бюджету в розмірі 670 тис. грн. Це спричинило матеріальну шкоду охоронюваним громадським інтересам територіальної громади м. Черкаси ,інформує прес-служба прокуратури черкаської області.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів директору товариства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України, його пособнику – за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 КК України.

Досудове розслідування триває, прокуратурою вживаються заходи щодо забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідково: за вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, десять медичних закладів у Черкасах не зможуть ремонтуватись за міський кошт.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук