У Черкасах чоловіки в жилетках розфарбовують дороги (ФОТО)

У Черкасах оновили дорожню розмітку на 52 вулицях. За планом ще 25, інформують у комунальному підприємстві «ЧЕЛУАШ».

Роботи з оновлення дорожньої розмітки проводять на пішохідних переходах, острівцях безпеки та роздільних смугах.

У першу чергу роботи виконують на вулицях з інтенсивним рухом, як автомобілів, так і пішоходів.

Байди Вишневецького, Гоголя, Новопречистенська, Сінна, Небесної Сотні, Хрещатик, Дашковича та ін. – вулиці, де вже виконані роботи.

Підрядники наносять розмітку на пішохідних переходах та осьову розмітку на автомобільних шляхах. На 4 вулицях буде розмітка з використанням холодного пластику. Вона дороговартісна, але має високу зносостійкість.

Також цього року КП «ЧЕЛУАШ» було придбано ручну машинку для нанесення дорожньої розмітки. Тепер не лише підрядні організації, а й самі комунальники, власними силами, виконують роботи з нанесення розмітки. За допомогою трафарету наносять білу фарбу.

«Забезпечення безпеки дорожнього руху у місті було, є і буде важливим завданням для міської влади. Дякуємо збройним силам України і разом працюймо для наближення нашої спільної мети – перемоги України», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ШАРА
ШАРА
5 місяців тому

СКОЛЬКО МОЖНО ЖДАТЬ лежачих ПОЛИЦЕЙСКИХ про ул. КРЕЩАТИК 186 ???????????

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x