У Черкасах через трирічну заборгованість з товариством розірвали договір оренди

У 2005 році Черкаська міська рада уклала з товариством договір оренди земельної ділянки загальною площею 11 кв.м, що розташована по вул. Герої Дніпра в м. Черкаси. Про це vikka.ua повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Згодом з’ясувалося, що у період з лютого 2010 по жовтень 2013 років товариство не сплачувало орендну плату за землю. У результаті виникла заборгованість у сумі 1,1 млн грн, а Черкаська міська рада, як розпорядник земель комунальної власності, не вижила заходів для розірвання вказаного договору.

З метою усунення встановлених порушень прокуратурою заявлено позов до суду про розірвання договору оренди землі та повернення об’єкту оренди у власність держави.

Рішенням господарського суду області задоволено позов, яким зобов’язано повернути у власність держави орендовану земельну ділянку вартістю майже 14 млн грн.

Крім того, господарським судом за участю прокуратури міста Черкаси задоволено позовні вимоги департаменту бюджетної політики Черкаської міської ради про стягнення з вказаного товариства заборгованих за договором коштів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net