У Черкасах через суд вимагатимуть від заступника мера 170 тисяч гривень за звільнення чиновниці

Черкаською місцевою прокуратурою в пред’явлено до суду позовну заяву про стягнення до місцевого бюджету 170 тис. грн. із заступника міського голови м. Черкаси, який незаконно звільнив посадову особу одного зі структурних підрозділів Черкаської міської ради.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що порушення вимог законодавства з вини заступника мера зумовили поновлення звільненого працівника на роботі та виплату за рахунок бюджету коштів за вимушені прогули на підставі рішення суду.

За інформацією сайту "18000", мова йде про Ігоря Волошина та звільнення Лілії Маліщук. Правоохоронці вважають, що Волошин має компенсувати кошти, виплачені Лілії Маліщук із місцевого бюджету, за її незаконне звільнення, відповідно до рішення суду.

Саме заступник міського голови ставив свій підпис під розпорядженням про звільнення чиновниці, яка на той момент займала посаду директора департаменту організаційного забезпечення. Це відбулося у жовтні 2018 року. Тоді між ще одним заступником Бондаренка Юрієм Ботнаром та безпосередньо Маліщук виник конфлікт, у ході якого Ботнар звинуватив чиновницю у розпитті алкогольних напоїв за робочим місцем. Саме цей факт і став причиною звільнення. Нині Маліщук працює в департаменті охорони здоров’я.

Варто зазначити, що раніше, за аналогічними фактами поновлення судами на роботі незаконно звільнених працівників, зокрема Чигиринської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування Смілянщини й Золотоніщини, органами прокуратури Черкащини до судів скеровані позови про стягнення понад 300 тис. грн. до бюджету з посадових осіб, які допустили незаконні звільнення осіб.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Ботнару-старшому віддали шматок чужої земельної ділянки в Соснівці.

 

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут