додому Новини У Черкасах буревій пошкодив три машини та один автобус

У Черкасах буревій пошкодив три машини та один автобус

0

Близько сорока дерев внаслідок негоди та сильних вітрів упало цієї ночі в Черкасах.  Також більше сотні дерев пошкоджено, повідомляє прес-служба міськради.

Ніхто з людей не постраждав, але негода завдала шкоди міському та приватному майну. Обірвані лінії електрозв’язку та тролейбусні електромережі, понівечений транспорт, паркани та вибиті вікна. Дерева та гілки пошкодили в Черкасах три легкових авто та один автобус.

– Зараз у Черкасах працюють п’ять бригад, які  розпилюють стовбури та гілля, прибирають дерева з автошляхів та відновлюють пошкоджені електромережі тощо, – повідомив начальник відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Володимир Гусаченко.

Ліквідація наслідків негоди розпочалася вчора ввечері, роботи планують закінчити до кінця завтрашнього дня. 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version