НовиниЧеркасиУ Черкасах відбувся вечір пам'яті Олександра Коцуконя (ВІДЕО)

У Черкасах відбувся вечір пам’яті Олександра Коцуконя (ВІДЕО)

-

- Advertisment -

У Черкаському національному університеті відбувся вечір пам’яті Олександра Коцуконя з позивним “Арс”. Зібралися його рідні, побратими, волонтери, одногрупники, викладачі та студенти. Ініціювала захід мама Олександра.

ГАЛИНА ГАВРИЛЮК / ПРОРЕКТОРКА З ОСВІТНЬО-ВИХОВНОЇ ТА ІМІДЖЕВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Вона зателефонувала мабуть місяці два назад, і сказала, що Галина Миколаївна хочу згадати Сашу в університеті, в якому він навчався, але згадати не тільки свічками, не тільки зі сльозами, а згадати як молодого успішного, і веселого такого, харизматичного хлопця. Підключилися всі, і наш колектив вокальний з яким теж мама Олександра добре знайома, і студенти інституту української філології та соціальних комунікацій, де навчався Олександр.

Поділився спогадами про захисника його одногрупник.

ОЛЕКСІЙ МОЙСІЄНКО / ОДНОГРУПНИК ОЛЕКСАНДРА

Сашко був надзвичайно щирою та позитивною людиною. Коли дізнався, що Сашко служить в нацгвардії, зрозумів наскільки він є сміливим хлопцем, що для нього захист Батьківщини, ближнього свого є на першому місці.

ОЛЬГА ФЕДОРЕНКО / КУРАТОР ОЛЕКСАНДРА КОЦУКОНЯ

Познайомився із Азовцями і захопився цими бійцями. Він виношував мрію стати одним із них, бо вважав їх найкращими. Саша не боявся того, що він піде служити, він був психологічно і фізично готовий до цього.

Кураторка пригадує: Олександр був щирим хлопцем.

ОЛЬГА ФЕДОРЕНКО / КУРАТОР ОЛЕКСАНДРА КОЦУКОНЯ

Він завжди, коли я трішки там могла його посварити, як куратор за те, шо він там пари якісь пропустив, він завжди нахиляв голову, опускав очі, і казав : “Ольго Дмитрівно, мені трішки соромно, ну так сталося, тільки не дзвоніть мамі”

Вшанувати захисника прийшов і побратим Артем.

АРТЕМ, ПОЗИВНИЙ “ХОМА” / КЕРІВНИК ФОНДУ “ПІДТРИМАЙ 3 ШТУРМОВУ”

Я думаю ми повинні зробити так, що навіть коли воїн загинув, щоб його пам’ять жила вічно, щоб ми його пам’ятали, доносили це всим, щоб знали його всі, тому я думаю зараз ми цим і займаємось, це так і повинно бути.

Загинув Арс 22 березня 2022 року під час оборони Маріуполя від кульового поранення. Мама говорить про героя в теперішньому часі. Пояснює: так він живе для неї й досі.

ОКСАНА КОЦУКОНЬ / МАМА ОЛЕКСАНДРА

Поруч з ним я завжди почувала себе захищеною, і навіть зараз, коли його фізично тут немає, я відчуваю його підтримки. Я вдячна кожному і всім, хто несе пам’ять про мого сина, про всіх інших, тому що ми не маєм права про них забувати.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Повітря у Черкасах забруднене формальдегідом, діоксидом азоту, аміаком

У Черкасах щоденно досліджують якість атмосферного повітря. Про результати роботи відповідної лабораторії пишуть на сторінці Черкаського обласного гідрометцентру. Проби...

У Черкасах прокуратура захистила ще один історичний будинок (ФОТО)

Прокурори Черкаської обласної прокуратури захистили в суді ще один історичний будинок, який розташований по бульвару Шевченка в центральній частині...

Цікаве:

6 етапів у догляді за шкірою: цього достатньо

Світові тенденції догляду за шкірою обличчя постійно змінюються. Якщо...

Як розвиток військових технологій в Україні допоможе перемогти агресора

Сергій Токарєв розповів, чому потрібно швидко розвивати Military Tech...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x