НовиниЧеркасиУ Черкасах та на Уманщині призначили нових очільників підрозділів...

У Черкасах та на Уманщині призначили нових очільників підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго»

-

- Advertisment -

Щоб ефективніше та якісніше виконувати найважливіші напрямки роботи Товариства, у підрозділах компанії відбулись кадрові зміни – повідомляє пресслужба ПАТ “Черкасиобленерго”. Зокрема нових керівників отримали колективи Черкаської міської філії, відокремленого структурного підрозділу «Уманські енергетичні мережі» та Христинівської філії ВСП «Уманські енергетичні мережі».

Новопризначених спеціалістів представив колективам в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко.

Так, новим директором Черкаської міської філії став Сергій Ченчик. Попередньо він обіймав посаду директора ВСП «Уманські енергетичні мережі». Має багаторічний успішний досвід в енергетичному секторі, розуміння специфіки законів енергетики, особливостей функціонування виробничих потужностей енергетичної галузі.

– Ми розуміємо, що наш напрямок роботи – це безперебійне та надійне забезпечення електроенергією споживачів міста Черкаси, зниження понаднормативних втрат електричної енергії та відповідно розвиток і удосконалення комерційних напрямків діяльності філії,- розповів директор Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Ченчик. 

Відповідні кадрові призначення відбулись і безпосередньо в Уманських енергетичних мережах. Директором ВСП «Уманські енергетичні мережі» став Анатолій Задорожний, а заступником директора з технічних питань ВСП «Уманські енергетичні мережі» призначено Валентина Соболенка.

Як пояснив такі кадрові призначення в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко, це фахові і досвідчені працівники, які зможуть досягнути успіху у роботі відповідних підрозділах.

– Анатолій Аврамович Задорожний є одним з кращих працівників у енергетичній сфері, має не лише високопрофесійні здібності, а й власний фаховий підхід до роботи. Щодо Валентина Соболенка, то він тривалий час працював в Уманських енергетичних мережах. Це порядна і професійна людина, якій можна довірити відповідальну і важливу роботу. Впевнений, що такі зміни принесуть позитивні результати як для роботи підприємства, так і для енергетичної галузі в цілому, – наголосив під час представлення колективу нових керівників Вадим Яненко.

Про перші кроки на посадах розповіли і новопризначені керівники.

Так, Анатолій Задорожний працював у ПАТ «Вінницяобленерго» на посадах заступника директора з питань забезпечення бізнесу та комерційної діяльності, директора структурної одиниці «Шаргородські електричні мережі» («Жмеринські електричні мережі»).

– Я маю власне чітке і конкретне бачення шляху, по якому ми будемо рухатися спільно з колективом, аби досягти успіху та вивести нашу компанію на ще вищий рівень функціонування та обслуговування споживачів,- прокоментував директор ВСП «Уманські енергетичні мережі» Анатолій Задорожний.

Валентин Соболенко має понад 20 років досвіду в енергетичній галузі України, працював в «Уманських енергетичних мережах» електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних пристроїв, старшим майстром дільниці першої групи служби підстанцій 35 Кв і вище, начальником сектора з охорони праці, начальником розподільних мереж, головним інженером, директором відокремленого структурного підрозділу «Христинівський район електричних мереж». Також працював в АТ «Харківобленерго» начальником управління виробничо-технічної політики та нагляду за експлуатацією.

– Моє першочергове завдання – це забезпечення надійного та безперебійного розподілу електричної енергії споживачам Уманщини, а також виконання планових завдань, поставлених компанією, та розвиток енергомереж, які відповідатимуть сучасним запитам галузі,- підсумував заступник директора з технічних питань ВСП «Уманські енергетичні мережі» Валентин Соболенко.

Відповідні кадрові зміни відбулись і у Христинівськой філії ВСП «Уманські енергетичні мережі». На посаду головного інженера переведений Вадим Трохимець. До цього часу він працював директором Черкаської міської філії. Вадим Трохимець має майже 25 років досвіду в енергетичній галузі. Ще у 1999 році він почав свій трудовий шлях з «Уманських енергетичних мереж», працював майстром дільниці ІІ групи абонентської служби, заступником начальника служби випробувань ізоляції від перенапруг, заступником начальника розподільних мереж, головним інженером Маньківського району електричних мереж. Тепер удосконалюватиме роботу Христинівської філії.

Новим очільником комерційної служби Христинівської філії став Ігор Марченко. Ігор Петрович відповідатиме за організацію робіт з реалізації господарської діяльності щодо ефективного і безпечного забезпечення розподілу електричної енергії споживачам відповідно до договорів учасників роздрібного ринку та отримання при цьому прибутку на території Христинівської філії. Ігор Марченко має понад 17 років досвіду в енергетичній галузі. Раніше працював у Христинівському районі електричних мереж на посадах інспектора енергонагляду, інспектора енергозбуту, заступника директора з енергозбуту та комерційної діяльності.

Тож за словами новопризначених керівників, вони готові взяти на себе відповідальність та працювати на користь розвитку та успішності компанії.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах горіла квартира захисника: просять допомогти родині

У Черкасах в районі площі 700-річчя в багатоповерхівці відбулося загорання в квартирі. Тоді рятувальники евакуювали 21 людину. Як стало...

До відкриття сезону готові 3 комунальні пляжі у Черкасах

1 червня у Черкасах стартує купальний сезон. Перед цим робоча група з представників міської ради, ДСНС, Держпродспоживслужби та комунальної...

Цікаве:

Транспортна Компанія “STATUS TRAVEL” найкращий супутник у ваших подорожах!

“STATUS TRAVEL” займається перевезенням пасажирів та пропонує широкий спектр...

Алергія: розуміння та лікування

Алергія – це одна з найпоширеніших проблем здоров'я, що...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x