Сьогодні у Черкасах провели в останню путь молодшого сержанта Сергія Корпана, який загинув на Донеччині. Про це повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Народжений у місті Котлас, Архангельської області, Сергій згодом переїхав на Черкащину, де закінчив ЗОШ №8 у Черкасах. Після цього він навчався в Черкаському інженерно-технологічному інституті, де здобув кваліфікацію інженера-електромонтера.
Після закінчення навчання Сергій працював у ПАТ “Азот” на посаді майстра зміни, а потім машиністом розфасувально-пакувальних машин.
Його військова служба проходила на посаді командира машини механізованого відділення.
Відважний воїн загинув на Донеччині внаслідок артилерійського обстрілу, отримавши осколкове поранення, несумісне з життям. Сергій Дмитрович кілька днів не дожив до свого 55-річного ювілею.