У Черкасах на місці колишнього пляжу «Рівєра» планують збудувати апарт-готель. Відповідний дозвіл надав департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Містобудівні умови та обмеження оприлюдненні на сайті міської ради Черкас.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/03/27161313/pni-riv.jpg)
Відповідно до наданих дозволів на місці колишнього пляжу «Рівєра» планують збудувати апарт-готель висотою до 33 метрів. В документах департаменту архітектури зазначено, що майбутня забудову перебуває в зоні археологічних досліджень. «Будівельні роботи розпочинати після отримання відповідного висновку, погодження органу охорони культурної спадщини», – зазначено в містобудівних умовах та обмеженнях.
Орендарем чотирьох ділянок по вулиці князя Ольгерда, 15 є два приватні підприємства «Камелот-Н» та «Камелот-В». Власником цих компаній є черкаський підприємець Роман Діскій.
Апарт-готелі набувають популярності у світі як новий спосіб інвестицій. Сутність апарт-готелю полягає в тому, щоб купити номер у готелі для одержання доходу від його експлуатації (здавання в оренду), а також використовувати його для власного проживання.
на хрєна той готель?!КОМУ????Бондаренко, ти геть мізками поїхав від грошей!
Одні воюють, захищаючи рідну землю, а підари розпродують землю і будують!!!!
В городе вся инфраструктура убитая, дома обшарпаны, во дворах асфальт в трехметровых ямах, и никому дела нет. А тут отель такого класса, для кого? Кто сюда приедет, кроме криминала?
[…] Містобудівні умови та обмеження оприлюдненні на сайті міської ради Черкас, інформує vikka.ua. […]
[…] У Черкасах на місці колишнього пляжу «Рів’єра» планують збудувати апарт-готель, пише «Вікка». […]