Встановити світлофор на перехресті бульвару Шевченка та вулиці праведниці Шулежко (колишня Пушкіна). Відповідна петиція зареєстрована на сайті Черкаської міської ради.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/10/30123226/traffic-lights-1428827_1280.jpg)
«Рух транспорту на даному перехресті аж занадто жвавий і перейти дорогу проблемно. Для автомобілів ця ділянка також проблемна і особливо в години пік утворюються затори. До того ж через відсутність світлофора впродовж трьох кварталів у вечірній час та на вихідних коли транспорту менше, недобросовісні водії влаштовують там автоперегони зі швидкістю в рази більшою дозволеної», – говорять автор петиції.
Щоб за петицію розглянули депутати міської ради, вона має протягом 30 днів набрати понад 500 голосів.