У Агенції регіонального розвитку в Черкасах представили директора (ФОТО)

Керівник ГО "Промолодь", активіст Іван Подолян став директором Агенції регіонального розвитку. Попередньо його обирали заступником директора Агенції, повідомляє "ІнфоМІСТ".

3 квітня відбулося представлення команди Агенції регіонального розвитку. Згідно з конкурсом, до роботи установи долучилися енергоаудитор Антон Нємєц, менеджер стратегування Любов Ропало, юрист Анна Окрепко та відповідальна за підприємництво Тамара Турченяк.

У майбутньому до команди доєднається також менеджер із комунікацій, який вільно володітиме англійською.

– Ми не розглядаємо себе як безпосередніх виконавців, звичайно, певні види послуг надаватимемо самостійно. Але основна задача, роль, принаймні на цей рік, коли ми тестуємо і шукаємо свою нішу, – зкомунікувати, об’єднати всіх чинних агентів змін, агентів впливу, які є в регіоні. Створити синергетичний ефект, – констатує Подолян.

Серед планів на 2017-той рік керівник Агенції окреслив вихід на самоокупність, формування чіткого переліку послуг, виконання раніше поставлених завдань.

Іван Подолян наголосив на тому, що Агенція автономна та незалежна оридична особа, яка фінансується за рахунок кількох джерел. Особливістю є те, що її засновником стали обласна влада, асоціації підприємців, навчальні заклади та наукові установи і профільні громадські об’єднання. Тож інтереси всіх соціальних груп будуть враховані.

– Агенція не є бюджетною (державною) комунальною установою. Це установа, заснована на основі приватно-державного партнерства. Жоден із засновників не має переважного права впливати на роботу Агенції, наголошує Подолян.

Більш детальні плани керівництво Агенції обіцяє озвучити вже за кілька місяців.

Заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань обґрунтував потребу наявності енергоаудитора. За його словами, із 220 проектів, які подають на фінансування до ДФРР, 80 відсотків пов’язані із енергозбереженням.

– На жаль, не всі ініціатори проектів мають уявлення, як реалізувати задумане, аби виправдати очікування, – відзначив Березань.

Відтак Антон Нємєц займатиметься розробкою енергостратегії області, здійснюватиме енергомоніторинг об’єктів всіх типів власності та їхню паспортизацію.

– Уже зараз можна прослідкувати стан енергетики області, яка має вагомий потенціал. У майбутньому цілком можливо досягти енергетичної незалежності, – говорить Нємєц.

Тамара Турченяк зазначає, що Агенція опікуватиметься центром розвитку підприємництва, розробкою програми підтримки експорту та залучення інвестицій, виведенням підприємств на зовнішні ринки, супроводом експортних, імпортних та інвестиційних операцій, а також організацією бізнес-навчання для підприємців-початківців на базі Черкаського бізнес-коледжу.

– Це потрібно підприємствам, які шукають виходи на зовнішні ринки, партнерів для співфінансування інвестпроектів, початківцям і вищим навчальним закладам, – додає Турченяк.

За словами Любові Ропало, у напрямку стратегування Агенція займатиметься розробкою плану реалізації стратегії на 2018-20 роки, організація проведення конкурсу розвиткових проектів ОДА та запуском розробки стратегії розвитку ОТГ. Також організацією тренінгів, форумів, публічних дискусій, круглих столів, посилення проектної спроможності громад. Агенція окрім цього надаватиме дослідницькі, аналітичні послуги, консультаційні: аналіз конкурентних переваг регіону, окремих місцевих громад, пошук грантів, залучення донорських коштів на розвиток громад.

– У стратегії наша сила, слабкість, можливості, ризики, – зазначає Ропало.

На важливості цього напрямку наголосив і Ярослав Березань:

– Лише тоді, як громада визначаться, чого вона і як може досягти, можна розраховувати на розвиток та без проблем вирішувати поставлені завдання.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський психолог презентувала в Америці унікальну методику.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net