У 2020-му почнемо змінювати дорожню Черкащину, – очільник ОДА про ремонт доріг

Укравтодор затвердив перелік доріг загального користування місцевого значення. У 2020 році  державну субвенцію в сумі 452 млн грн планують спрямувати на 136 кілометрів доріг Черкащини. 

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

"При комісійному затвердженні переліку доріг врахували пропозиції і районів, і ОТГ. Відремонтувати всі проблемні напрямки за один рік – не можливо, оскільки фінаснування обмежене. Але головна мета – забезпечити проїздність до важливих соціальних об’єктів, зокрема до освітніх та медичних закладів. Незважаючи на те, що позиція Укравтодору базується на капітальному ремонті доріг, а на ямковий ремонт можна спрямувати лише 20% коштів, ми у 2020-му таки мусимо збільшити цю цифру. Оскільки стан доріг вкрай критичний. Кошти по районах розподіляли пропорційно", – розповів голова Черкаської ОДА Роман Боднар.  

Керівник області окреслив головні стратегічні принципи у дорожній сфері: високі гарантійні вимоги до ямкового ремонту; жорсткий контроль на всіх етапах виконання дорожніх робіт, починаючи із виготовлення ПКД; охоплення якомога більших відрізків доріг для ремонтів: менше тендерів – ретельніший контроль; закладення коштів на виготовлення ПКД для робіт, які виконуватимуть у 2021 році, щоб пришвидшити темпи наступного року.

Затверджений перелік за ПОСИЛАННЯМ.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Кабінет Міністрів України затвердив перелік об’єктів автомобільних доріг, які відремонтують цьогоріч. На дороги Черкащини загального користування державного значення спрямували 1 млрд 736 млн грн.

 Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут