Троє черкащанок отримали звання «Мати-героїня»

Сьогодні перед засіданням виконавчого комітету перший заступник міського голови Сергій Тищенко виконав почесну місію. Він вручив відзнаки черкащанкам, яким Указом Президента України було присвоєне почесне звання «Мати-героїня». Повідомляє Черкаська міська рада.


Знак до почесного звання і сертифікат, який дає право на отримання з міського бюджету 5000 грн за програмою «Турбота» (матері і батькові за наявності такого) вручили Тетяні Воліцький, яка народила і виховала п’ятьох дітей. Також нагороди через сина передали для Валентини Іванчі, матері вісьмох дітей. Ще одна мати-героїня, Віталіна Макота, мати п’ятьох дітей, не змогла прийти на засідання, тож нагороди їй передадуть пізніше.


«Від імені міського голови Анатолія Бондаренка і усього виконавчого комітету дякую матерям-героїням за те, що присвятили себе вихованню та догляду за дітьми, піклуєтеся про їхнє здоров’я, моральний і духовний розвиток. Важливо, що ви виховуєте дітей на засадах духовності, любові та поваги до людей, чуйності та доброти. Бажаю вашим сім’ям добробуту та родинного затишку, а також, щоб усі діти зростали у мирній Україні», — привітав нагороджених Сергій Тищенко.

Читайте також: Янгол із мечем: на Черкащині майстриня розмалювала міст (ФОТО) 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
КИЦЯ
КИЦЯ
10 місяців тому

МУЖ.БОЛЬШЕ ЧЕМ МАТЕРЕЙ-ГЕРОИНЬ !!!

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net