Томенко задоволений збільшенням дотації на виплату пенсій у держбюджеті

Народний депутат України родом з Черкащини Микола Томенко прокоментував запропоновані Кабінетом Міністрів зміни до Державного бюджету України на 2015 рік. На його думку, в урядовому законопроекті є певні позитиви. Про це інформують у прес-службі радника президента.

Так, у змінах до Держбюджету уряд збільшив дотації на виплату пенсій, надбавок та підвищень до пенсій на 23,2 млн грн.

Томенко вважає, що важливими є і низка статей, пов’язаних бодай з частковою підтримкою культури і спорту. Зокрема, передбачена державна субвенція місцевим бюджетам у сумі 100 млн грн для збереження мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

"Також корисною є державна підтримка кредитування об’єктів господарювання в АПК, збереження низки спеціалізованих медико-санітарних частин та підтримки унікальних загальноосвітніх навчальних закладів тощо", – зазначив народний депутат.

Натомість, на його думку, викликають занепокоєння загальні статті, що стосуються так званої оптимізації та реорганізації закладів в системі освіти та охорони здоров’я.

Нардеп нагадав ситуацію з передачею аграрних вузів від МінАПК до МОНу, коли ці виші до сьогодні виявилися не забезпеченими відповідним фінансуванням.

"Не зрозуміло, в який спосіб уряд буде проводити так звану "реформу" у сфері освіти, яка передбачає зменшення кількості вищих навчальних закладів з 807 до 317. Також не зрозуміло, як, в які терміни і скільки саме буде оптимізовано загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних училищ тощо", – зауважив Томенко.

Крім того, на його думку, надзвичайно важливо, щоб були переглянути деякі неадекватні зміни до Податкового кодексу. Йдеться передовсім про земельний податок та податок на нерухомість для заповідників, державних та комунальних вишів і закладів фізичної культури і спорту.

"Очевидно, лише серйозна робота та доопрацювання даного урядового проекту закону змін до Державного бюджету може забезпечити відповідний позитивний результат – підтримку у сесійній залі у 226 голосів", – зазначив народний обранець.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net