Томенко сподівається не лише уникнути ліквідації пожежки, а й повернути їй статус академії

Народний депутат родом із Черкащини Микола Томенко розповів у коментарі vikka.ua про відстоювання Черкаського інституту пожежної безпеки на всеукраїнському рівні. Нагадаємо, у зв’язку із оптимізацією системи освіти та науки ДСНС України його планували закрити.

"На моє переконання, Державна пожежна служба або через власну дурість, або з якихось суб’єктивних, можливо навіть корупційних міркувань, вирішила фактично ліквідувати один із кращих в Україні – Черкаський інститут пожежної безпеки. Вони навіть не наводять жодного переконливого аргументу", – говорить Томенко.

Нардепа обурює той факт, що це зробили навіть без погодження з Міністерством освіти, рішення Міністерства внутрішніх справ та відповідної постанови Кабміну.

"Ми на засіданні комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянули це питання, заслухали і одну, й іншу сторону. Одноголосним рішенням комітету є зупинити спробу ліквідувати цей заклад. Ми клопотатимемо про створення на рівні уряду міжвідомчої групи для вирішення цього питання. Ми вирішити також звернутись до Генпрокуратури, щоб вона розслідувала цю справу", – сказав народний обранець.

За його словами, у цій ситуації дуже важлива позиція і Черкащини.

"Я знаю, що чітку позицію займає і голова обласної ради, облдержадміністрації і міський голова. Я думаю, що важлива позиція і трудового колективу. Я був з депутатом обласної ради в училищі. Так його називають за старою традицією. Формально тут йдеться навіть не про інститут, тому що ліквідація його, як академії ще не завершена. Я думаю, що, можливо, ми будемо говорити про його попередній статус, як академії", – повідомив у коментарі нашому виданню Томенко.

Він наголосив, що на сьогодні є достатньо механізмів, щоб "цю злочинну ідею зупинити і дати можливість у 2015 році провести набір курсантів, спокійно розвиватися і використовувати належним чином інфраструктуру".

"Я передав матеріали Президенту України стосовно цієї ситуації. Я говорив із віце-прем’єром, міністром соціальної політики В’ячеславом Кириленком. Я думаю, що спільним фронтом ми збережемо цей престижний і важливий не лише для Черкащини, і навіть не для всієї України, а загалом регіону в політичному сенсі, бо там навчаються й іноземці", – повідомив нардеп.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net