Тільки спецрейси: у Черкасах зупинена робота громадського транспорту (Документ)

У Черкасах припиняється робота громадського транспорту, окрім спецрейсів.

Обмеження діятиме в період карантину, від 21 березня і до прийняття особливого рішення, повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Рішення було прийняте на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою недопущення поширення на території міста Черкаси захворювань на коронавірус COVID 19.

Попри всі незручності для жителів міста, владці вирішили повністю зупинити громадського автомобільного й електричного транспорту для всіх, окрім медичних працівників, працівників комунальних підприємств та підприємств з безперервним циклом виробництва, що здійснюють життєзабезпечення Черкас. Спецтранспорт для вказаних категорій буде обладнано аншлагами "Спеціальний рейс" та знаком "Червоний хрест". Доступ у транспорт буде можливий лише за наявності захисних засобів (маски, рукавичок) та відповідних посвідчень. Дезінфекція транспорту, який здійснюватиме спеціальні перевезення, буде проводитись на кінцевих зупинках після кожного рейсу.

Після засідання комісії з ТБНС відбулося засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради, який ухвалив рішення "Про зупинення роботи міського пасажирського транспорту". 

Окрім того, виконавчий комітет погодив рішення про зупинення роботи черкаських ринків та ярмарків на території міста Черкаси, окрім ярмарку з продажу саджанців та насіння.

Раніше сайт vikka.ua розповідав, як черкаські владці шукали гроші на боротьбу з коронавірусом.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут