НовиниЧеркащинаТетяна Довгаль - найкраща спортсменка листопада на Черкащині

Тетяна Довгаль – найкраща спортсменка листопада на Черкащині

-

Боксерку Тетяну Довгаль визначили кращою спортсменкою листопада на Черкащині. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці  відділення НОК у Черкаській області.

На перемогу претендували два кандидати: боксерка Тетяна Довгаль та гімнаст Ілля Ковтун, які здобули вагомі результати на міжнародних змаганнях. Експертна комісія голосуванням визначила переможницю. Боксерку та її тренера відзначать грошовою премією.

Нагадаємо, що Тетяна Довгаль упродовж 14-26 листопада брала участь у Чемпіонаті світу серед молоді з боксу серед жінок в Іспанії. Спортсменка виборола друге місце та стала віцечемпіонкою світу. Змагалася Тетяна у ваговій категорії 60 кг. Її тренер – Ілля Дубовий.

Ілля Ковтун був учасником чемпіонату з спортивної гімнастики, що відбувався в Ліверпулі (Велика Британія) з 29 жовтня до 6 листопада. Спортсмен посів сьоме місце з багатоборства та став дев’ятим на брусах. Його тренерка – Ірина Надюк.

Черкаська боксерка Тетяна Довгаль поступилася представниці Нідерландів у фінальному двобої Чемпіонату світу. Вона стала “срібною” призеркою змагань.