Тарифи-2016: черкащанам показали, якими будуть нові платіжки на сплату податків (ФОТО)

До кінця червня черкащани отримуватимуть у свої поштові скриньки повідомлення-рішення про сплату податків на нерухомість, землю та транспорт. Про це у коментарі vikka.ua повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Жаврід.

За його словами, до 1 липня 2016 року за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) фізичної особи – платника податку на нерухоме майно, земельного та транспортного податку буде направлено (вручено) податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податків із зазначенням відповідних платіжних реквізитів. Термін сплати податку, зазначеного у такому рішенні – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

За несплату податкового зобов’язання протягом 60 днів з дня отримання (вручення) податкового повідомлення-рішення, застосовується штраф та нараховується пеня у порядку, визначеному ст. 129 Податкового кодексу України.

Якщо фізична особа не згодна з обрахунками податку і має документи про право на пільги та інше, їй слід негайно після отримання повідомлення – рішення звернутись з такими документами та відповідною заявою до місцевої державної податкової інспекції.

Зразок повідомлення-вручення можна переглянути ТУТ.

Нагадаємо, українцям із "зайвою" житловою площею до кінця червня прийдуть платіжки на податок на нерухомість. Гроші у розмірі 1% від мінімальної зарплати (12,18 грн за 2015 рік) стягуються за кожний квадратний метр понад встановлену норму. Наприклад, за квартиру площею 135 кв.м сума податку становитиме 182,70 грн. Розраховується вона наступним чином: 135 кв.м – 120 кв.м = 15 кв.м; 15 кв.м х 12,18 грн = 182,70 грн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, восени опалення подорожчає для черкащан майже вдвічі.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут