Тайсон. Повернення: у Золотоноші знову почали скаржитись на неадекватного чоловіка (Фото)

На вулицях Золотоноші знову почав з’являтись неадекватний хворий чоловік Андрій Д., якого в місті знають як "Тайсона". Раніше ЗМІ інформували про те, що його відправили на лікування.

До редакції Золотоноша.City знову стали надходити обурення: "Чому він знову чіпляється до жінок і дітей в районі РМЗ?" Пояснення журналістам дав Керівник місцевих поліціянтів Олександр Охріменко.

"Ця особа, 1972 року народження, місяць тому за рішенням суду та відповідно до направлення лікаря-нарколога була відправлена до комунального закладу "Черкаська обласна психіатрична лікарня". Після проходження курсу лікування чоловіка виписали, оскільки утримувати його довше чи постійно у медиків немає підстав. Наразі ми визначили місце перебування Андрія, готуємо його затримання і продублюємо процедуру ізоляції від громади. Усі документи підготовлені, чекаємо на висновок лікаря. Транспортним забезпеченням заручилися у керівництва міста, яке теж занепокоєне цією ситуацією", – розповів Олександр Охріменко.

Вранці 29 липня правоохоронець повідомив, що напередодні містянин був затриманий, але не вдається зв’язатись із лікарем для отримання остаточного висновку.

Тим часом у соцмережах: "Сьогодні (28.07) буквально годину тому я викликала поліцію у зв’язку з тим, що цей славнозвісний Тайсон кидався на дітей у дворі нашої п’ятиповерхівки. Поліція зреагувала миттєво, і буквально хвилин 15 тому патруль на чолі з Сергієнком О. І. взяли у мене на очах цього Тайсона, і він знову буде направлений на примусове лікування".

"Сьогодні (29.07) вранці він уже розгулював центральною площею і чіплявся до жінок. Я звернулася до патрульних із запитанням, що трапилося, на що отримала відповідь: у спецзакладі міста Сміла відмовили у ліжкомісці".

Близько 13 години начальник Золотоніського відділу поліції запевнив, що у другій половині дня психічно хворий буде доставлений до обласного лікувального закладу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Шполі чоловік ледь не вбив ножем товариша по чарці.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут