Черкащина продовжує свою боротьбу на енергетичному фронту. На ранок 23 жовтня усе ще складна ситуація в Уманському районі. Про це повідомив гоова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
![У Черкасах вимкнуть](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2021/03/15164817/dark-ellow-bulb-light-%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BB%D0%BE-%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B6%D0%B0%D1%80%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0.-Daniel-Reche-1024x680-1.jpg)
«Без світла там лишається частина населених пунктів. Енергетики працюють далі», – зазначив він.
За його словами, поки по області не застосовано графіки аварійних відключень електроенергії. Щоб так було й надалі – маємо її максимально заощаджувати, заявив Ігор Табурець.