Суд виніс рішення щодо будинку на території «Бази відпочинку вчителів»

Черкаський апеляційний суд скасував право власності громадянина на незаконне будівництво, зведене в захисній смузі на березі Кременчуцького водосховища. Про це повідомляють на сайті Черкаської обласної прокуратури.

Територія є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.

Раніше фізична особа через суд визнала за собою право власності на двоповерховий будинок для відпочинку побудований на території цілісного майнового комплексу «База відпочинку вчителів». Площа цього будинку майже 70 кв. м, вартість – 240 тис грн.

Будинок звели попри те, що земельна ділянка фізичній особі у користування не відводилась і жодних документів, які дають право виконувати будівельні роботи не наддавались.

Земельна ділянка, на якій розміщений об’єкт нерухомості, з 1995 року перебуває у постійному користуванні Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Тому Черкаська обласна прокуратура та Асоціація керівників шкіл м. Черкаси оскаржили вказане рішення суду в апеляційному порядку.

Апеляційний суд скасував  рішення суду першої інстанції та відмовив у задоволенні позову про визнання права власності за громадянином на будинок.

Як повідомляла vikka.ua, черкаські депутати ухвалил бюджет і дали гроші на лікарні. 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net