додому Новини Суд оштрафував екс-посадовця Черкаської ОДА

Суд оштрафував екс-посадовця Черкаської ОДА

0

Прокуратура Черкаської забезпечила участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, стосовно головного спеціаліста відділу Черкаської обласної державної адміністрації. Про це інформує прес-служба прокуратури.

Установлено, що вказаний поліцейський несвоєчасно, без поважних причин подав декларацію суб’єкта, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (перед звільненням).

21 травня Черкаський районний суд визнав колишнього посадовця винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення та наклав на нього стягнення у вигляді штрафу розміром 850 грн.

На цей час рішення суду не набрало законної сили.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в одній із шкіл на Черкащині чоловік умисно розкрив таємницю удочеріння.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version