"Стрімке зростання тарифів призведе до житлово-комунального колапсу!" – Анатолій Нужний

Сукупна заборгованість українців за житлово-комунальні послуги протягом 2018 року вже сягнула 38 млрд. грн. Найбільший борг – за природний газ. Він становить 16,8 млрд. грн.

Незважаючи на прогресивне збільшення суми заборгованості, влада невпинно продовжує підвищувати тарифи. Останнє здорожчання газу неодмінно спричинить зростання тарифу на опалення та гарячу воду. 

Поряд з цим, зростає заборгованість із заробітної плати – уже 2,9 млрд грн. Таким чином, розмір реальної заробітної плати впав на 1,2 %, що робить українців ще біднішими та некредитоспроможними!

За офіційними даними Держстату, заборгованість населення Черкаської області на кінець вересня 2018 року за централізоване опалення та постачання гарячої води становила 174,4 млн. грн, за постачання електричної енергії – 64,8 млн. грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 61,1 млн. грн, за послуги з постачання природного газу – 43,9 млн. грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 32,7 млн. грн, за вивезення побутових відходів – 12,0 млн. грн.

"На сьогоднішній день сфера ЖКГ потребує не просто значного підвищення рівня наданих послуг для населення, а повного її реформування! Натомість, влада робить усе, щоб збіднілі українці ставали ще біднішими, неспроможнішими, а в результаті загнаними у глухий кут і безвихідь. Найефективніший та найшвидший спосіб "швидкого ефекту" такої політики – стабільне зростання заборгованості українців зі сплати житлово-комунальних послуг, – коментує ситуацію на Черкащині голова Черкаської обласної організації політичної партії "Наш край" Анатолій Нужний. 

І ніби для прискорення процесу досягнення мети, Уряд ухвалює рішення про нову ціну на природний газ для громадян, збільшену на 23,5%. Чиновники не забарилися і пообіцяли, що тарифи на опалення будуть перераховані та збільшаться вже із грудня нинішнього року, що, звісно ж, призведе до ще більшого зростання суми заборгованості. 

"Влада навмисно копає боргову яму, впевнено штовхаючи ЖКГ до колапсу! Зрозуміло, що буде відбуватися далі – народ буде стрімко бідніти. Партія "Наш край" вважає критичною цю ситуацію! Адже чергове підвищення цін за ком послуги призведе до соціальної напруги в країні. Тому Уряду необхідно негайно припинити це свавілля та працювати над зростанням доходів громадян", – наголошує політик.

Як повідомляв сайт vikka.ua, через відсутність тепла у Смілі закрили школи на карантин.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут