додому Новини Черкащина Стрілок із Черкащини виборов "срібло" у командному заліку Кубку світу

Стрілок із Черкащини виборов "срібло" у командному заліку Кубку світу

0

Черкащанин виборов II місце у командному заліку на Кубку світу з кульової стрільби. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Кубок світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату проходи у місті Аль-Айн.

У змаганнях взяли участь понад 210 спортсменів з 44 країн світу. До складу збірної команди України ввійшли 10 спортсменів, серед них – представник Черкащини, МСУМК Олександр Денисенко. За підсумками змагань у доробку національної команди 15 високих нагород, серед яких 5 золотих, 6 срібних, 4 бронзові медалі та друге місце у світі.

Олександр Денисенко, разом із Андрієм Дорошенком та Юрієм Стоєвим, виборов "срібло" у командному заліку, у вправі R1.Тренер спортсмена – Аханкін В.Ю.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах проведуть обласне свято "Спортивне сузір'я".