Столична Феміда скасувала заборону оголошувати нових депутатів Черкаської міськради

Чергову ухвалу Черкаського адміністративного окружного суду, яка забороняла міській виборчій комісії називати нових депутатів міськради, скасовано рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду. Про це vikka.ua повідомив юрист ТВК Максим Кириченко.

Сьогоднішнє фемідне рішення встіпає в силу з моменту його проголошення. Воно вкотре скасовує ухвали Черкаського адмінсуду. Відтак, нині територіальна виборча комісія не має ніяких перешкод для того, аби на найближчій пленарці оголосити імена п’яти депутатів, які зайдуть до Черкаської міської ради на місця відкликаних обранців. Останніх, нагадаємо, позбавили мандатів за народною ініціативою. Йдеться про екс-"вільнодемократівців" Максима Шадловського, Тетяну Чорнобіль та Альону Цегвінцеву, колишнього "радикала" Віталія Косяка та "ЧЕРКАЩАНИна" Максима Скорика.

Скасована сьогодні ухвала, яка була вже четвертою подібною забороною, винесена суддею місцевого адміністративного суду Валентиною Тимошенко 22 серпня 2018 року. Тобто – в день проведення позачергової "канівської" сесії. Чергова ж пленарка мала бути проведена наступного дня, 23 серпня. На ній і мали бути проголошені імена нових депутатів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, судові баталії між депутатами-відкликанцями та черкаською ТВК продовжуються.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут