Стало відомо, як покарали працівників поліції за бездіяльність на січневій пленарці в Черкасах

Від попередження про посадову невідповідність до рапорту на звільнення – такі заходи дисциплінарного впливу вжиті стосовно працівників черкаської поліції, які проявили службову недбалість під час скандальної сесії міської ради 29 січня 2018 року. Про це сайту vikka.ua повідомив депутат Верховної Ради від Радикальної партії Віктор Вовк. Нещодавно він отримав відповідь від МВС на своє депутатське звернення.

Згідно з отриманою інформацією, ГУНП у Черкаській області провело розслідування за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків працівниками поліції під час пленарки міськради у січні цього року. В результаті трьох правоохоронців повідомлено по неповну службову відповідність зайнятим посадам, тимчасово виконуючому обов’язки заступника начальника обласного ГУНП оголошено сувору догану, ще трьом службовцям довелось написати рапорти: на звільнення зі служби або на призначення на нижчі посади.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у січні, на пленарному засіданні Черкаської міської ради депутатам довелось під тиском "національних дружин" ухвалювати міський бюджет.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут