Справа принципу: політолог розповів, чому мер Черкас "зарубав" 13 рішень міськради

Міському голові Анатолію Бондаренку простіше було накласти вето на всі 13 рішень, ніж пояснювати, чому "зарубав" лише одне питання. Таку думку в коментарі vikka.ua висловив керівник "Академії стратегічних досліджень" Сергій Пасічник.

"Це рішення може бути просто питанням принципу для Бондаренка. Як в анекдоті: "я ж казав, батьку, що косовиці сьогодні не буде" – я ж казав не скликати сесію, ви скликали, і ось вам. По-друге, одне, кілька або й усі питання можуть бути чутливими для команди міського голови", – зазначив експерт.

На його думку, у роботі міськради тепер треба очікувати справжніх несподіванок.

"Нудно вже точно не буде. В обох сторін немає дієвих механізмів знищення протилежної сторони. Міський голова не зможе провести рішення про переобрання ради, рада наразі не має достатньо голосів за відставку. Хоча досвід Миколаєва показує, що ситуація може перегратися дуже швидко", – зауважив Сергій Пасічник.

Він додав, що зараз черкасці відносно пасивні до місцевих політичних подій і реагуватимуть гостро лише тоді, коли почне зникати тепло чи перестане ходити транспорт.

"Час для компромісу в міській раді, очевидно, закінчився. Сторони накопичують сили для летального удару і не схоже, що вони воліли би йти на мирне врегулювання конфлікту", – наголосив він.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці назбирали голоси на заборону працевлаштовувати в мерію депутатів міськради.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут