додому Новини Черкащина Спортсменка Черкащини здобула "золото" чемпіонату Європи з самбо

Спортсменка Черкащини здобула "золото" чемпіонату Європи з самбо

0

20 травня в Афінах (Греція) завершився чемпіонат Європи з самбо. У третій день українці здобули сім нагород – золоту, по три срібних і бронзових. Збірна команда України везе додому 19 нагород (7 – 6 – 6). Це – другий результат і за якістю, і за кількістю здобутих нагород, повідомляє "Чемпіон".

Єдине "золото" неділі принесла збірній України Анастасія Сапсай (Черкаська область). У категорії понад 80 кілограмів вона здобула дострокову перемогу над білорускою Катериною Калюжною. Анастасія спочатку виконала кидок на чотири бали, а потім провела повне утримання. 8:0 – й українка вдруге поспіль стає чемпіонкою Старого Світу. Нагадаємо, що 2017 року Сапсай виграла в Мінську в Олени Кебадзе з Грузії.

До речі, саме в цій сутичці вирішувалося, хто стане другим у командному заліку у жінок – України чи Білорусь. Анастасія постаралася, щоб срібний кубок підняв старший тренер наших дівчат Євген Боднарук.

Як повідомляв сайт vikka.ua, вихідними школярі Черкащини змагалися на "Олімпійському лелеченяті".