НовиниЧеркащинаСпортсмени Черкащини здобули нагороди національних змагань зі спортивного орієнтування

-

Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків на лижах, Кубок України на лижах та чемпіонат України серед ветеранів на лижах з 21 по 25 грудня 2017 року приймало село Реутинці (Сумська область). Про це пише "Чемпіон".

За нагороди національних змагань боролися спортсмени з 17 областей.

Честь Черкащини захищали п’ять спортсменів: Анастасія Хворостян, яка посіла друге місце, Карина В’юнник повернуласяз третім місцем, Катерина Пащина, яка також виборола бронзу. Роман Пащина повернувся з четвертим місцем, та Дар’я Білоус, яка опинилася на 9 сходинці.

Як повідомляв сайт vikka.ua, юні спортсменки з Черкащини вдало виступили на турнірі з художньої гімнастики.