Перші в історії чемпіонки «Пліч-о-пліч Всеукраїнські студентські ліги» з футзалу серед дівчат – це студентки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Повідомляють на сторінці Пліч-о-пліч Студентські Ліги Черкащини.
У вирішальному поєдинку турніру уманські спортсменки зустрічалися зі збірною Волинського національного університету імені Лесі України.
Рахунок фіналу: 2:1 на користь УДПУ.
Переможний гол дівчата з Умані забили всього за 11 секунд до фінального свистка
Довідково: Змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські студентські ліги» є національним проєктом, який об’єднує спортивну молодь з різних областей України. Турнір проводиться під патронатом держави для популяризації масового спорту та виявлення найсильніших студентських команд країни.
