НовиниЧеркасиОстання гра 2021 року: «Черкаські Мавпи» поступилися киянам

Остання гра 2021 року: «Черкаські Мавпи» поступилися киянам

-

«Черкаські Мавпи» 24 грудня вдома відіграли заключний матч 2021 року. Про це інформують на сайті БК.

Гра з «Київ-Баскетом» завершилася на користь гостей – 68:85.

Цією грою завершили рік обидві команди: «Мавпи» в разі успіху могли вийти на 10 сходинку турнірної таблиці, а ось «Київ-Баскет» міг повернутися в топ-3.

черкаські мавпи

Перша половина гри виявилась «рівною» – жодна команда не могла відірватись більше, ніж на 5 очок, а обидві чверті завершилися з рахунком 16:16. У команд була не надто гарна результативність (40% у гостей і 33% у господарів), рівність за підбираннями (по 22), а у киян – 7 втрат (проти 5 – у господарів), хоча за перші 20 хвилин столична команда зробила одразу 7 блок-шотів.

Вирішальною в матчі стала третя чверть, у якій «Київ-Баскет» виконав ривок 17:2, в результаті чого на останню перерву команди пішли з рахунком 44:57. В останній 10-хвилинці «Черкаські Мавпи» знову вирівняли ситуацію на майданчику, але повернути інтригу до матчу не вдалось.

«Київ-Баскет» втримав свою перевагу до кінця гри і здобув перемогу. Найрезультативнішим у «Мавп» був Генрі Дугат, який набрав 16 очок і зробив 6 підбирань.

Наступний матч «Черкаські Мавпи» проведуть уже 2022 року. 14 січня команда поїде в гості до «Харківських Соколів». Вдома «Мавпи» грають 21 січня проти «Тернополя».