63 черкаські спортсмени отримуватимуть стипендії від міської влади

У Черкасах визначили імена спортсменів, які наступного року отримуватимуть міські стипендії. Про це повідомили в Департаменті освіти й гуманітарної політики ЧМР.

Стипендії міської ради та міського голови призначають провідним і перспективним спортсменам і тренерам для заохочення й стимулювання до успішних виступів у національних та міжнародних змаганнях.

Цього року спеціальна комісія призначила 63 такі щомісячні стипендії: 15-м провідним спортсменам та 13-м їхнім тренерам, 25-м перспективним спортсменам, 5-м спортсменам командних ігрових видів спорту та 5-м спортсменам з інвалідністю.

Провідні спортсмени і їхні тренери отримають стипендію обсягом 2,5 мінімальної заробітної плати:
– Артем Манько і його тренерка Л. Шкалікова,
– Максим Коваль і Роман Данилюк та їхній тренер І. Кирдода,
– Ілля Ковтун Ілля і його тренерка Ірина Надюк,
– Анастасія Комович і її тренер В. Римар,
– Іван Ткаченко і Роман Щербатюк та їхній тренер Ю. Зубов,
– Олександр Дрозд і його тренер І. Приходько,
– Сергій Куліш і його тренер В. Нагній,
– Олександр Примаченко і його тренер С. Примаченко,
– Анастасія Шпанюк і Кароліна Махно та їхній тренер А. Мальований,
– Андрій Савчук і його тренер С. Тутик,
– Вадим Петрович і його тренер Т. Уфімцева,
– Віталій Новаковський Віталій і його тренер В. Степаненко.

Перспективні спортсмени отримають виплати в розмірі 1,2 мінімальної заробітної плати. Це Анна Чорнобривець, Станіслав Закутній, Олександр Каракай, Єлизавета Нечитайло, Олександр Дячук, Анна Харченко, Валерія Гнідашева, Дмитро Омельяненко, Олексій Культенко, Костянтин Рибарук, Ростислав Царан, Андрій Підкуйко, Олександр Решетняк, Антон Лифар, Іван Тищенко, Артем Шевченко, Валерія Шарова, Єлизавета Сікалр, Ростислав Голубович, Тетяна Безшийко, Олексій Кирилін, Валерія Іваненко, Вадим Шпурко, Владислав Шишко і Данило Погребець.

Спортсмени командних ігрових видів спорту теж отримають стипендії обсягом 1,2 мінімальної зарплатні. Це Анна Кушніренко, Анастасія Любенська, Марія Пугач, Олександр Пугач і Каріна Шевцова.

Така ж сума виплат передбачена для спортсменів з інвалідністю: Олександра Дорошенка, Дарії Котик, Анастасії Теліженко, Олександра Нудьги й Володимира Лавріненка.

Виплати стипендій спортсменам здійснюють відповідно до міської «Програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2017-2021 роки». Нещодавно програму дофінансували, що дало змогу збільшити кількість стипендій.

Читайте також: Уродженець Драбівщини виборов «срібло» Кубку Європи з лижних перегонів та біатлону.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net