Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт запрацював у Смілі

Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування функціонує в Смілі.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

ck-oda.gov.ua

У закладі тимчасово можуть проживати діти та молоді люди після завершення періоду перебування в державних закладах, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, після припинення піклування, завершення строкової служби у Збройних Силах, відбуття покарання у разі, якщо власне житло відсутнє або непридатне для проживання.

У комфортних умовах соціального гуртожитку кімнати для проживання на дві особи, кухня, душові з гарячою водою, побутова кімната з пральними машинами, кімната відпочинку, спортивний зал.

Мешканців гуртожитку навчають: планувати особистий бюджет, готувати їжу, вести здоровий спосіб життя, виходити з конфліктних ситуацій, не ставати жертвами торгівлі людьми, готуватися до створення сім’ї та ще багатьом різним життєвим навичкам.

Така допомога особливо необхідна випускникам інтернатних закладів.

Термін проживання – 3 роки або досягнення 23-річного віку.

Адреса закладу: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Василя Стуса (Ленінградська), б.35 (автобуси № 4,5 до зупинки «БК СЕМЗ», автобуси № 17, 30, 24 до зупинки «Залізничний вокзал»).

За додатковою інформацією можна звернутись: безпосередньо до обласного соціального гуртожитку за телефоном +38 (097) 426-76-60; або за електронною адресою: kzosg-35@ukr.net, а також до місцевого центру соціальних служб.

Як повідомляв сайт vikka.ua, майже пів сотні дітей-сиріт із Черкащини отримали житло за рахунок державної субвенції.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут