Смілянщина потрапила до «червоної» карантинної зони

У Смілі та Смілянському районі запровадили «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, 15 жовтня.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

nationalcorps.org

Відповідно до вказаного рішення, на Черкащині у «червоній» зоні опинився Канів, Сміла та Смілянський район. У вказаних населених пунктах будуть введені обмеження, передбачені пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», крім наступних обмежень:

регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном у міському сполученні, крім перевезення:

легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;

службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

Додамо, що новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 19 жовтня 2020 року.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині більшає хворих на коронавірус.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут