Сквер "Юність" у Черкасах планують капітально реконструювати

Сквер у центральній частині Черкас піддадуть капітальній реконструкції. Проект реконструкції вже замовлений черкаським КП "Дирекція парків", інформує УНН-Центр.

"Головні зміни стосуватимуться пішохідних доріжок. Йдеться не лише про заміну старого асфальту на тротуарну плитку. За кордоном, коли облаштовують сквери і доріжки в них, спочатку дають час, щоб вивчити маршрути руху людей по цьому скверу. Простіше кажучи, де вони протопчуть стежки, там і облаштовують доріжки, – повідомив директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойко. – У цьому сквері є стежки, витоптані черкащанами протягом десятиліть, і є викладені бетонними плитами доріжки, що поросли травою, бо там ніхто не ходить. Ось це змінимо в першу чергу: одні приберемо, інші викладемо. Хочеться ще, щоб там був фонтан".

За словами Володимира Стойка, у планах трохи змінити ландшафт, додати місць для відпочинку черкащан, причому не тільки встановити нові лавочки, а й облаштувати газон так, щоб можна було відпочивати прямо на траві.

"Росте у сквері цікава шовковиця, яка не плодоносить, тому під нею чисто. Навколо неї теж буде відпочинкова зона. Фігурно стрижені кущі залишаться, а от газон навколо них теж змінимо", — додав Володимир Стойко.

Директор КП зауважив, що реконструкція скверу — це велика робота, і триватиме вона протягом кількох років. Поки що триває робота тільки над проектом.

Як повідомляв сайт vikka.ua, 16 питних фонтанчиків увімкнули у Черкасах.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук