"Скільки вам треба горілки, щоб споїти всю молодь?": черкаський депутат емоційно звернувся до мера

10 питань до Анатолія Бондаренка. Саме таким виступом розпочав сесійне засідання 8 квітня депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький. У ньому пригадав міському голові і необачні висловлювання, і вчинки його соратників, і своєрідну кадрову політику. Про це повідомляє кореспондент vikka.ua.

Обранець наголосив: мерові не вистачає мужності визнати свою неправоту. Адже раніше той звинувачував Радуцького у крадіжці 10 гектарів військового полігону і навіть у тому, що депутат має "руки в крові" через убивство Михайла Бінусова. Однак невинуватість обранця доведена в судах.

Пригадав Олександр Радуцький міському керманичу і "досягнення" Бондаренка та його команди за три роки при владі. Зокрема, говорив і про рекордний бюджет, використаний не за призначенням й без жодного завершеного об’єкту, і про забудову "Соснівки" родичами й соратниками мера, і про замощення всього міста плиткою, і про встановлення, попри мораторій, понад півсотні МАФів у місті, і розпущений тендерний комітет, втрати місцевого бюджету й недофінансування освітніх та медичних закладів Черкас.

"Депутати вашої фракції у міській раді, маючи у власності магазини і супермаркети, не зважаючи на рішення міської ради про заборону продажу алкоголю, продають пиво і горілку після 22-00. Скільки ще вам треба горілки, щоб споїти всю нашу молодь в Черкасах?" – емоційно звернувся депутат.

Окрема частина звернення стосувалась і звільнення з посади головної фінансистки міста Наталії Джуган. Її депутат назвав справжнім професіоналом своєї справи, який кілька років поспіль не давав місту зайти у фінансовий колапс.

Як повідомляв сайт vikka.ua, виконком алярмово збільшив бюджет Черкас на понад 3,5 мільйони гривень.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук