Скандальна черкаська чиновниця змінила посаду в міській раді

Тернистий шлях із департаменту освіти до управління інспектування. Із 1 червня (символічно на День захисту дітей) Ольга Сисоєва, яка до сьогодні очолювала управління сім’ї, молоді і спорту в Департаменті освіти Ченркаської міської ради, розпорядженням міського голови Анатолія Бондаренка переведена на посаду заступника начальника управління інспектування.

Про це, демонструючи відповідний документ, у Фейсбуці повідомляє черкаський журналіст Сергій Кузляєв.  

Віднині Ольга опікуватиметься знесенням МАФів, ліквідацією стихійної торгівлі і прибиранням незаконного сміття.

Тернистий шлях майбутньої чиновниці, пише Кузляєв, починався з… директора Палацу Молоді. На той час депутатку від Партії Регіонів призначили у 2012 році. Через рік Ольгу спробували посадити в крісло в.о директора Черкаської філармонії. Однак виник величезний скандал!

"Після чого вже за мера-комуніста Білоусова її направили піднімати молодь і спорт в департамент освіти. Саме на цій посаді вона почала війну проти баскетбольного клубу "Черкаські Мавпи". Але "Мавпи" виявилися їй не по зуба, – згадує Сергій Кузляєв. – Утрималася на цій посаді і після того, як до влади прийшов мер Бондренко. Майже 5 років вона пропрацювала в департаменті освіти, який очолювали і представники "Батьківщини" і представники "Свободи". Нині її перевели в муніципальну інспекцію. Цінними кадрами не розкидаються!"

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, ВІККА-НОВИНИ поспілкувались із тими, хто розбиває стереотипи про білявок.

 

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут