Сільський голова обурений майбутнім фінансуванням самоврядування

Казначейство не проплатило понад півмільйона потреб сільраді Червоної Слободи. Про це під час прес-конференції повідомив сільський голова Микола Котко, інформує журналіст vikka.ua.

"Діяльність кожної місцевої ради залежить від рівня фінансування. Якщо в цьому і попередніх роках ми успішно виконували бюджет, то іншою стороною, яка нівелює цей процес, є проплата наших потреб органами казначейства. Сьогодні нам не проплатили 508 062 гривні. Більш, як 117 тисяч на ремонт доріг, утеплення дитячих садків. Я вже не говорю про заміну котлів на альтернативні. Бо ми просто, знаючи можливості фінансування, цього не робили", – говорить сільський голова.

"Ми очікуємо реформування місцевого самоврядування. Однак, ВРУ днями обіцяє ухвалити бюджет, а ніхто не говорить про фінансування децентралізації. Я чув з інтерв’ю нашого нардепа Сергія Рудика, що на місцеве самоврядування у бюджеті закладено 1,4 мільярда, тоді як в інших джерелах говорять, що на майбутні вибори планують витратити майже таку ж суму – 1,2 млрд. Тому перспектива насторожує", – стверджує Котко.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net