Школярі на Черкащині взяли участь у пізнавальних інтерактивах

Фахівці обласної служби зайнятості проводять цікаві інтерактиви для учнівської молоді. Так, працівники Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували для 109 школярів місцевої загальноосвітньої школи № 1 інтелектуально-ігровий PROFI-батл. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Мета профорієнтаційного заходу – формування у школярів реального уявлення про світ професій, ознайомлення з професіями майбутнього, а також розвиток пізнавальної активності, самостійності, ініціативності.

Під час заходу дівчата й хлопці змагались у конкурсах: "Профорієнтаційний бліц-турнір", "Хто я?", "Чий інструмент?", "Професійна абетка" та інші.

Особливе захоплення у дітей викликав рухливий та емоційний конкурс "Збери літери". Змістовним та пізнавальним видалося бліц-опитування, у ході якого кожна з команд на швидкість відповідала на 15 запитань про професії.

Також, з метою популяризації робітничих професій було організовано професіографічну екскурсію для 19 учнів 8-10-х класів Дацьківського навчально-виховного комплексу до ТОВ "Коріс АМ", що є одним з найбільших у країні виробником та експортером масивної підлоги з натуральної деревини.

За словами директора районної філії Валентини Германової, головне завдання профорієнтаційної роботи – професійна просвіта, допомога учнівській молоді в оцінці своїх здібностей до різних видів трудової діяльності, надання конкретних рекомендацій про вибір професії й можливих шляхів оволодіння нею. Зокрема, проведення заходів у форматі гри дозволяє формувати уявлення про навколишній світ та здобути навички, необхідні для подальшої успішної трудової реалізації.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Кам'янській ОТГ відбудеться фестиваль класичної музики.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net