Школярі Черкащини втілюють проект "Собачка з пляшки" для допомоги безпритульним тваринам

У школах Золотоноші встановлено контейнери для збору пластикових пляшок, кошти від здачі яких на приймальні пункти передають на допомогу безпритульним тваринам.

– Таким чином наші діти вирішили підтримати роботу нещодавно відкритого у Золотоноші пункту для вирішення проблеми безпритульних тварин, – розповів вчитель фізики та інформатики Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Сергій Різник. – Найбільшими активістами цієї акції є гімназійна команда з робототехніки "ZOLOWIZARDS". Ми уже назбирали і здали на пункт прийому 70 кг пластику. Перед початком акції провели флешмоб із навчанням правильного складання пластикових пляшок, аби там не лишалось повітря.

Проект "Собачка з пляшки" – це приклад дієвого партнерства системи освіти та комунальної галузі міста. Крім того, це приклад і того, як маленькі і дорослі члени громади активно допомагають їй вирішувати важливі соціальні проблеми. Крім допомоги безпритульним тваринам цей проект має ще один важливий аспект: упередження забруднення пластиком довкілля.

– Із січня у нас почав діяти стерилізаційно-карантинний пункт, відкритий за сприяння Фонду підтримки місцевих ініціатив Посольства Канади в Україні, де безпритульних тварин вакцинуватимуть проти сказу та стерилізуватимуть, – зазначив міський голова м. Золотоноша Віталій Войцехівський. – Зняти першу хвилю проблеми безпритульних тварин нам вдалося завдяки допомозі Міжнародної благодійної організації "Чотири лапи", що вакцинували проти сказу та стерилізували 104 безпритульних тварини. Тепер ми готуємося до роботи відкритого у нас пункту на постійній основі – із можливістю обслуговування Золотоніського району та навколишніх районів також. Плануємо розпочати ці роботи уже із 1 серпня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, 8-річному Роману з Черкащини вкрай потрібна допомога небайдужих.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net