Shkiv: У Черкасах пропонують обладнання, яке замінить газ

Черкаська компанія Shkiv пропонує унікальну технологію, як замінити газ, який нині є надто дорогим, на альтернативні джерела палива. Зокрема, на дрова та щепу. Shkiv пропонує подрібнювачі для гілок та щепорізи. Все, як кажуть, «підігнано» під бажання клієнтів.

Що пропонують?

Власне, компанія пропонує подрібнювачі гілок та щепорізи. Що обрати? – запитаєте ви. Все залежить від того, як і куди ви використовуватимете гілки та щепу. Зазвичай гілля подрібнюють для виготовлення палива: гілок чи щепи. У цій ситуації все залежить від того, який котел чи піч ви використовуєте.

Якщо у вас завантаження в котел бокове, то вам підійде подрібнювач гілок. А якщо завантаження верхнє, то в самий раз – щепоріз. Кожен вид «підганяється» під індивідуальне замовлення і бажання клієнта. І це головне! Адже Shkiv – це повний цикл виробництва: від креслень і розробок – до виготовлення.

Подрібнювачі гілок

Рубають гілки на дрова фракцією від 10 до 18 см. Обладнання можу кріпитися, як на трактор, так працювати стаціонарно від бензинового, дизельного та електро двигуна.

Щепорізи

Перетрощують гілки в тріску фракцією від 7 до 50 мм. Можуть кріпитися, як навісне обладнання, до трактора.

Чому це вигідно?

Ви не витрачаєте час, а головне,  зайві кошти на завантаження, перевезення та розвантаження гілок. Роботи виконуються тут і зараз. Ви не возите «повітря», заощаджуєте свій бюджет і час. Shkiv дає гарантію на обладнання, адже  в компанії впевнені у якості. Ножі виготовлені з висококласної ресорної сталі, що дозволяє отримати оптимальний баланс ріжучих якостей та довговічності

Хто може придбати?

Купити обладнання можуть, як комунальні підприємства, так і фізичні особи. Виробництво розташоване в Центрі України в Черкаській області. Робота із кожним клієнтом індивідуальна.

Забезпечте себе твердим паливом з перероблених гілок разом з компанією Shkiv незалежно від поставок та цін на газ на наступні опалювальні сезони. Замовити подрібнювач гілок можна в зручний для вас час на сайті shkiv.com.ua або за телефонами: 067 336-99-06 050 204-97-49

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net