Шість підприємств Черкас нагороджено дипломами Черкаської міської ради

Ці колективи зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста у 2022 році та є сумлінними платниками податків. Про це повідомляють у Черкаській міській раді. 

Відзнаки їм вручив Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко на засіданні виконавчого комітету.

Колективи шести підприємств нашого міста відзначили за активну громадянську позицію та патріотизм, участь у житті міської громади, професіоналізм і сумлінну працю в умовах війни, розв’язаної росією проти Української держави, вагомий внесок у розвиток Черкас.

Переможцем у номінації «Сумлінний платник податків 2022 року в м. Черкаси» став колектив ТОВ «Черкасихліб ТД», яке очолює директор Олег Швець.

Переможцями в номінації «За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток 2022 року в м. Черкаси» стали колективи ТОВ «Торгоснова»
(керівник – Ростислав Ткаченко), ТОВ «Швейна компанія «ВІД» (керівник – Ярослав Скрипник); ТОВ «АПТІВ СЕРВІС УКРАЇНА» (керівник – Дмитро Кисельов); ТОВ «МАКЛАУТ, ЛТД» (директор – Віталій Лаут) і ТОВ «АЛЬЯНС-АГРІ» (керівник – Світлана Якуба).

«Дякую колективам, які роблять значний внесок у економіку нашого міста, тримають трудовий фронт, активно допомагають нашим захисникам і своєю працею наближають перемогу України, – сказав під час вручення нагород Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко. – Зичу всім міцного здоров’я, економічної стабільності та розвитку».

Нагадаємо, що найактивніших представників міської громади Черкас нагороджують щороку згідно з рішенням Черкаської міської ради.

Читайте також:

З 12-00 6 грудня Черкащина переходить на новий графік відключень: 3х3. Тобто три години є електроенергія, а три години її нема.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net