Шість керівників дитсадків у Золотоноші відповідатимуть перед законом за порушення карантину

З 6 листопада до «червоного» рівня епідемічної небезпеки на Черкащині було віднесено міста Канів, Сміла, Золотоноша, Ватутіно, Тальнівський, Маньківський райони.

Відповідно фахівці територіальних управлінь Держпродспоживслужби в Черкаській області спільно з Нацполіцією посилили контроль за дотриманням карантинних норм, протиепідемічних заходів на відповідних адміністративних територіях, інформує пресслужба обласного управління Держпродспоживслужби.

Так, з 5 жовтня по 11 листопада фахівці перевірили майже 500 закладів громадського харчування, продовольчої та непродовольчої торгівлі тощо.

Порушення виявлені на 160 перевірених об’єктах. Окрім того зафіксовано факти роботи закладів, функціонування яких не допускається в умовах «червоного» рівня карантину. За пропозицією фахівців служби два таких заклади (непродовольчої торгівлі) у Каневі самостійно припиняли свою роботу.

Складено та спрямовано до суду 6 протоколів про адміністративні правопорушення на керівників дитячих дошкільних закладів у Золотоноші, які, попри заборону, продовжували працювати.

Загалом, за результатами проведених перевірок Держпродспоживслужбою на адресу суб’єктів господарювання направлено 152 приписи, пропозиції щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів місцевої влади – 74 інформації, складено 37 протоколів про адмінправопорушення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Україні знову запровадили загальнонаціональний карантин.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут